O nás

Máme rády svět kolem nás a není nám jedno, kolik odpadu po nás zůstane. Říkají nám Marti a Majda a obě už máme své vlastní domácnosti, kde principy Zero Waste uplatňujeme (i na svých drahých polovičkách), a rády se o svou cestu podělíme i s vámi. 

Martina Kročilová
Martina Kročilová

Marti je zakladatelkou projektu Love Your Home. Napsala vlastní ebook: 7 kroků, jak začít s organizováním domácnosti a taky české poznámky ke knize Zero Waste Home od Bey Johnson – česky Domácnost bez odpadu . Na tyto témata vede workshopy a když je zrovna v ČR tak i přednáší.
Marti vystudovala podnikovou ekonomiku a principy z managementu se snaží přenášet i do zdánlivě vzdáleného tématu jakým je domácnost. Baví ji minimalismus, miluje zjednodušování věcí a bábovku od maminky. Všechno, co ve svém životě dělá, se snaží dělat s láskou a úsměvem na tváři.

Magdalena Hronová
Magdalena Hronová

Majda má ráda kreativní řešení, propojování souvislostí a smysl pro detail. Má neodolatelnou touhu zanechat pozitivní vliv na své okolí. Věnuje se studiu Sociální a kulturní ekologie a vede eko rubriky v časopisech Krásný venkov a Nové proměny bydlení. Ve volném čase bylinkaří a pěstuje na balkóně cuketky.

Život zero waste se snaží žít především proto, že když si jednou usmyslí, že je něco správně, už to není schopná ignorovat. Majda je lektorkou workshopů v Praze a okolí a velkou podporou projektu Love Your Home.